לוג'יק

סוגרים שנה ברווח כפול!

החתימה הדיגיטלית המאובטחת של לוג׳יק - ב-ק-ר-ו-ב

כ-ו-ל עורכי הדין כבר מבינים שחתימה דיגיטלית היא הפרקטיקה החדשה.

חותמים על הסכם, זכרון דברים, יפוי כח, הצעת שכ״ט – היום הכל נחתם דיגיטלית – ומרחוק, ומהיום גם עם לוג׳יק.

החתימה הדיגיטלית המאובטחת של לוגי׳ק היא פתרון משפטי מתקדם לעורכי דין המאפשר לחתום ולהחתים מסמכים מרחוק בקלות ובבטחה. החתימה הדיגיטלית מובילה להפסקת הצורך בחתימה ידנית, מאפשרת לחתום מכל מקום – במחשב, בנייד או עם שליחה למספר חותמים – ומספקת דשבורד שליטה וניהול מלא על המסמכים החתומים.

משתמשי לוג׳יק מקבלים את החתימה הדיגיטלית בחינם כחלק מחבילת השירות שלהם. החתימה הדיגיטלית מעניקה ערך מיוחד לעורכי הדין, כיוון שהיא מאפשרת לחתום מסמכים בקלות ובמהירות מרחוק, ללא צורך בנסיעות נוספות או בעמדות עבודה נוספות. מעבר להקלה על עורך הדין, וודאי והחתימה הדיגיטלית של לוגי׳ק מקלה על הלקוח – שיכול לחתום בנוחות מכל מקום בו הוא נמצא באמצעות הטלפון הנייד או המחשב.

בנוסף, החתימה הדיגיטלית של לוגי׳ק מאפשרת ניהול מלא של המסמכים החתומים, לדעת אילו מסמכים נשלחו, אילו מסמכים נפתחו על ידי הנמען, מי חתם, מי לא חתם, אם יש סדרה של חותמים אז ניתן להבין את סטאטוס החתימה בכללותה, ניתן להוריד את המסמכים החתומים – והכל בבטחה.

נקודות חשובות לגבי החתימה הדיגיטלית של לוגי׳ק:

 • השימוש בחתימה הדיגיטלית של לוגי׳ק הוא פשוט במיוחד וכל אחד יכול לעשות זאת בשניות.
 • פשוט בוחרים קובץ שרוצים להחתים, בוחרים היכן רוצים שהנמען יחתום, אם צריך בוחרים אמצעי זיהוי נוספים שצריכים להתווסף לחתימה (כמו ת.ז. או וידיאו) – ושולחים!


 • לחתימה הדיגיטלית מצטרף לוח ניהול (דשבורד) דרכו ניתן לעקוב אחרי כל המסמכים שנשלחו לחתימה: האם המקבל פתח את המסמך, חתם עליו, כאשר מדובר בקבוצת נמענים – מי חתם ומי טרם, להוציא להם התראות להאצת החתימה, להוריד את המסמך החתום למחשב או לקבל העתק ממנו למייל.
 • ניתן להחתים עם החתימה הדיגיטלית של לוג׳יק על הסכמים, תצהירים, זכרון דברים, בקשות וכתבי בי דין.


 • החתימה הדיגיטלית של לוג׳יק הינה מאובטחת. החתימה הדיגיטלית מגיעה עם מערך אבטחת מסמכים, כיוון שהיא מאפשרת לאתר בדיוק מי חתם על המסמך ומתי, ומונעת את האפשרות לשנות או להחליף תכנים במסמך לאחר החתימה. אם המסמך נערך לאחר החתימה – אישור החתימה הדיגיטלית ייעלם ממנו!
 • בנוסף, החתימה הדיגיטלית של לוגי׳ק מאפשרת גם לבקש מהחותם לאמת את הזהות שלו עם תעודת זהות או וידאו או כל מסמך אחר כתנאי לחתימה. כך נמנעת האפשרות לחתום מסמכים עם זהויות מזויפות.  • החתימה הדיגיטלית מאפשרת גם לאחראי המסמך לנהל בקלות את כל התהליכי החתימה ולאחראי המסמך לאתר בדיוק מי חתם על המסמך ומתי, כאשר יש צורך לחתום על מסמכים מרובים או כאשר יש צורך לנהל תהליכי חתימה מרובים במקביל.
 • החתימה הדיגיטלית מאפשרת גם לנהל בקלות ובמהירות את כל המסמכים החתומים, כולל גישה מרחוק למסמכים החתומים וניהול מלא של הזכויות הכתובות בהם.
 • החתימה הדיגיטלית מאפשרת לעשות עוד יותר עבודה מרחוק בקלות, כיוון שהיא מאפשרת לחתום מסמכים מרחוק מלא ולנהל את כל התהליכים המשפטיים באמצעות מחשב או מכשיר נייד.
 • החתימה הדיגיטלית מאפשרת גם לחסוך כסף. זאת כיוון שהיא מפחיתה את הצורך בנסיעות נוספות למשרדי עורכי הדין (פחות עלויות אירוח ואובדן זמן) ומאפשרת לעשות עוד יותר עבודה מרחוק בקלות. החתימה הדיגיטלית מאפשרת גם לחסוך על עמלות נוספות כגון הדפסת מסמכים או משלוחי דואר, כיוון שהיא מאפשרת לעשות כל זאת באמצעות המחשב או המכשיר הנייד.

 

לוג׳יק שירות לקוחות

שאלות? צריך הדגמה?
בכל עניין – אנחנו כאן בשבילך!

תוכנה לעורכי דין
 • לחץ על הקובץ שירד (הסתכל בתחתית המסך)
 • אשר את הפעלת התוכנה עד למסך ההרשמה

הזן אימייל לעדכונים ותמיכה
[contact-form-7 id="2964" title="הורדת התוכנה דסקטופ"]
אישורך מהווה הסכמה לתקנון ולתנאי השימוש באתר
תוכנה לעורכי דין

ההודעה נשלחה בהצלחה!

תוכנה לעורכי דין
תוכנה משפטית

לוג׳יק היא תוכנת דסקטופ בלבד

הזן את כתובת המייל שלך במשרד ותקבל
קישור להורדת לוג׳יק בחינם!

מבצע פורים מ-ט-ו-ר-ף!

499 ש״ח לשנה!

כל הפונקציות ללא הגבלה!

תקנון, תנאי שימוש ורישיון שימוש בתוכנת לוג׳יק ובאתר האינטרנט שלה (www.law-gic.com)

תקנון הסכם רישוי זה למשתמש קצה באתר האינטרנט של החברה ובתוכנה [“הסכם רישוי“], שהינה תוכנה מקצועית המיועדת לעורכי דין ועסקים ולא לשימוש אישי שאינו עסקי, הוא הסכם בינך לבין לוג׳יק ו/או מי מטעמה [להלן ״לוג׳יק״]. בגלישה באתר ובהתקנת התוכנה אתה נותן הסכמתך ומחויבותך לתנאי הסכם זה. לצורך הסכם שימוש ורישוי זה, הגדרת האתר והתוכנה כוללים את קוד התוכנה מאגרי הנתונים, נתוניה ואת כל החומר הקשור אליה, תיעודה והאמצעים החומריים הקשורים בה, לרבות התכנים שבאתר האינטרנט שבכותרת (״האתר״).

התוכנה מוגנת בחוקי זכויות יוצרים. הרשיון הוא רשיון שימוש בתוכנה אם כי לא לבעלות בה, ואינך רשאי להעתיקה או חלקים ממנה.

 1.         הענקת רשיון

התקנה ושימוש . “לוג׳יק” מעניקה לך רשיון מוגבל שאינו בלעדי ואינו ניתן להעברה ושאינו כולל את הזכות להתקין ולהשתמש בעותקים של התוכנה במחשבים שלך, הפועלים עם מערכת הפעלה שעבורה תוכננה התוכנה.

 1.         בעלות בתוכנה

ביחסים בינך לבין “לוג׳יק”, “לוג׳יק” מחזיקה בכל זכויות הקניין והבעלות ובכל הזכויות והאינטרסים ביחס לתוכנה ולחלקיה.

3.        שירותי תמיכה. “לוג׳יק” תהיה רשאית להשתמש בכל מידע טכני שתמסור לה כחלק משירותי התמיכה לצורך מטרותיה העסקיות, לרבות תמיכה במוצר ופיתוח מוצר ושליחת דיוורים אלקטרוניים ישירים אליך.

 1.       סיום

הסכם רישוי זה יסתיים באופן אוטומטי וללא כל פעולה נוספת בעקבות הפרתו על ידך ובמיוחד עם הפרת זכויות שימוש או אי תשלום התמורה. תנאי הסכם הרשיון ימשיכו להיות בתוקף לאחר סיומו. סיום הסכם רישוי זה לא יהווה את הסעד הבלעדי העומד לרשות “לוג׳יק” בגין הפרת הסכם רישוי זה.

“לוג׳יק” רשאית בכל עת ומכל סיבה שהיא, להגביל, למנוע, לשנות או לבטל מאפייני התוכנה ללא הודעה מראש. “לוג׳יק” שומרת לעצמה את הזכות לחדול ממתן תמידה ושרות לתוכנה בכל עת ומכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה הבלעדי..

 1.         זכויות יוצרים

כל זכות, זכות קניין ואינטרס, לרבות, אך מבלי להגביל, זכויות יוצרים בתוכנה, באתר ובתכני האתר – וביחס לתוכנה ולכל עותקים של התוכנה הינם בבעלות “לוג׳יק”. 

 1.         אחריות מוגבלת

בשימוש באתר ובתוכנה אתה מאשר כי ל- “לוג׳יק” אין כל אחריות בגין התוכנה, למעט אם הוסכם אחרת. התוכנה מסופקת ללא אחריות מכל סוגו היא אינה מתחייבת שהתוכנה תהיה נקייה מפגמים וכי הסיכון הנובע משימוש בתוכנה יהיה כולו על אחריותך.

 1.         הגבלת חבויות

“לוג׳יק” וכל עובדיה, מנהליה, נושאי המשרה בה והחברות הקשורות אליה לא יישאו באחריות ולא יהיו חבים בגין כל נזק שהוא הקשור בתוכנה. ככל ויקבע כי אכן חלה אחריות על “לוג׳יק” מוסכם עליך ללא תנאי וסייג כי אחריות זאת תוגבל אך ורק להחלפת התוכנה בגרסה עדכנית ותקינה של התוכנה.

 1.       דיוור פירסומי

לוג׳יק ו/או שותפותיה ו/או מי מטעמה יהיו רשאים לשלוח אליך דיוורים שונים בכל אמצעי שהוא ובכל נושא רלוונטי שהוא ועצם הורדת התוכנה לשימוש מתמשך או התנסות ו/או השימוש בתוכנה ו/או העברתך אליה את כתובת המייל שלך באופן ישיר או עקיף, לרבות באמצעות הצ׳ט שבאתר, והתכתובות עם לוג׳יק, מהווה אישור מצידך לקבלת פרסומים ו/או ניוזלטר ו/או מידעים אלו בהתאם לחוק התקשורת (בזק ושידורים) תשמ”ב-1982. כמובן, בכל עת תוכל להסיר עצמך מרשימת התפוצה.

 1.      תשלומים וביטולים

ביטול מנוי אפשרי בהתאם להוראות החוק, זאת אומרת, 14 יום ממועד הרכישה. בנוסף, במידה ונרכש רשיון לוג׳יק בהנחה ממחירו הנקוב באתר, ורוכש הרשיון מבקש לבטלו בהתאם להוראות החוק ולקבל החזר על יתרת התקופה שלאחר מחזור החיוב האחרון, ההחזר ינתן לפי המחיר המלא הנקוב באתר, ולא לפי מחיר ההנחה, וכן ינוקו עלויות הכרוכות בסליקת העסקה וההחזר. באשר למנוי חודשי, יובהר כי ביטול מנוי יכול להיעשות רק בתום מחזור החיוב החודשי.

 1.     שונות וסמכות שיפוט

לא ניתן להעביר זכויות מכל סוג שהוא על ידיך לצד ג׳ הקשורות ללוג׳יק – וכל ניסיון לעשות כן יהיה חסר תוקף.

הינך מסכים מראש כי בכל בעיה משפטית שתתעורר הצדדים יסורו בראש ובראשונה למגשר לטובת פתרון הסכסוך טרם פניה לבית משפט. ככל וזה יכשל – הסכמתך נתונה להמשך בירור אצל בורר.

סמכות השיפוט ומקום השיפוט הבלעדיים למחלוקות ביחס לתנאי הסכם רישוי זה או לכל פעולה הקשורה בנושא הסכם רישוי זה יהיו בבית המשפט בתל אביב, ישראל. הנך מסכים במפורש לסמכות השיפוט של בתי משפט כאמור. הנך מוותר בזה על כל זכות להתנגד למקום השיפוט או לסמכות השיפוט בטענה של אי-נוחות מקום השיפוט, פורום בלתי נאות או מכל סיבה שהיא.

אתה ו”לוג׳יק” מסכימים שהסכם רישוי זה הוא הצהרה מלאה ובלעדית של ההבנה ההדדית בין הצדדים וכי ההגבלות על האחריות, החבות והסעדים בהסכם רישוי זה הם תנאים יסודיים של הסכם זה ולקחת  אותם בחשבון בהחלטתך לכרות הסכם זה.

אם יש לך שאלות כלשהן הנוגעות להסכם זה, או אם ברצונך ליצור קשר עם “לוג׳יק” מכל סיבה שהיא, תוכל לפנות אלינו דרך מספר הטלפון ו/או תיבת צור הקשר המופיעים באתר.

החברה המפעילה את לוג׳יק היא נאוס טק בע״מ.

לוג׳יק

בחר את כמות העמדות הדרושה לך

לוג׳יק

בחר את כמות העמדות הדרושה לך

logo-mails

 נהדר! לוג׳יק תתחיל לרדת מיד.
1. לחץ על הקובץ שירד (הסתכל בתחתית המסך שלך)
2. אשר את הפעלת התוכנה עד למסך ההרשמה

הזן אימייל לעדכונים ותמיכה:

אישורך מהווה הסכמה לתקנון ולתנאי השימוש באתר

logolgc

לוג׳יק היא תוכנת דסקטופ בלבד. 

הזן את כתובת המייל שלך במשרד 

ותקבל קישור להורדת התוכנה בחינם

הודעה נשלחת..

דילוג לתוכן